Wypożyczalnia samochodów na Maderze

4.6 / 5
1409 opinii
50€
średnia cena za dobę
741
samochodów we flocie

Madera jest idealnym miejscem do podróżowania wynajętym samochodem. Wyobraź sobie, że jedziesz, a wokół ciebie są niesamowite krajobrazy. Szmaragdowe lasy eukaliptusowe otulone szarą mgłą ustępują miejsca "marsjańskim" widokom z ostrymi jak brzytwa klifami. Panoramiczne drogi wzdłuż oceanu zachwycają swoim pięknem. A ponad tym wszystkim unosi się apetyczny zapach świeżo upieczonego chleba i marakui, zmieszany z atlantyckimi wiatrami! I jedziesz tam, gdzie chcesz, a nie standardową trasą wycieczki ze sztywnym harmonogramem i tłumem turystów. 

Możesz wybrać i zarezerwować samochód na swoją podróż online, bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Korzyści z wynajmu na naszej stronie internetowej

  
  1. Oferty różnych wypożyczalni są zebrane w jednym miejscu. Dzięki temu można łatwo i szybko porównać oferty i zarezerwować najlepszą ofertę.
  2. Przejrzyste i zrozumiałe ceny. Brak ukrytych dopłat i narzutów. 
  3. Przy składaniu zamówienia pobierana jest tylko niewielka zaliczka - 15-20%. Reszta jest płatna przy odbiorze samochodu.
  4. Podstawowe ubezpieczenie jest już wliczone w cenę.
  5. Nasz zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji każdego dnia i w każdej sytuacji. 

Odbiór i zwrot samochodu

  

Samochód będzie czekał na Ciebie w wybranym przez Ciebie miejscu: na lotnisku lub na dogodnym dla Ciebie parkingu. 

Jak prawidłowo otrzymać pojazd:

  1. Sprawdź samochód, zanotuj zadrapania w specjalnym raporcie i zrób zdjęcia pojazdu ze wszystkich stron. 
  2. Następnie należy dokładnie przeczytać i podpisać umowę. 
  3. Zapłać kierownikowi saldo kwoty zamówienia i wpłać depozyt, jeśli taki istnieje. 

Zwykle trwa to 15-20 minut. 

Zwrot: 

  1. Należy przyjechać na czas, czystym samochodem, z uzgodnioną ilością paliwa w baku. 
  2. Przekaż kluczyki, kierownik sprawdzi samochód i podpisze kopię formularza zwrotu. Jeśli dokonałeś wpłaty za pomocą karty, zachowaj wszystkie dokumenty do czasu, aż pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

Gdzie się udać wypożyczonym samochodem

Do natury! Przyroda Madery jest zdecydowanie warta Twojej uwagi. 

W południowej części znajduje się mała wioska Camara de Lobos. Warto odwiedzić to miejsce, aby zobaczyć, jak rybacy suszą ryby i wypić autentyczny koktajl Nikita (piwo, lody, ananas i białe wino, proporcje są lokalną tajemnicą). 

W Porto Moniche warto zabrać ze sobą kostium kąpielowy i kąpielówki, aby popływać wśród raf wulkanicznych. A w jednej z lokalnych restauracji, wyciętej bezpośrednio w klifach, zamów rybę espada z sosem z marakui. 

Wioska Santana to swego rodzaju wizytówka Madery, tu można sobie zrobić selfie na tle autentycznych domów krytych strzechą do samej ziemi i kupić lokalne pamiątki. 

I oczywiście żadna wycieczka nie byłaby kompletna bez lokalnych „widoków na milion”. Jeden z nich otwiera się z tarasu widokowego Eira do Serrado (1000 m n.p.m.). Idziesz pieszo, a po drodze odkrywasz Dolinę Zakonnic, która jest wygodnie położona między dwoma szczytami górskimi Areiro i Ruivo. 

Wejdź na Cabo Girao, wysoki klif morski z najwyższym wiszącym mostem w Europie. Tutaj możesz chodzić po szklanej podłodze na wysokości prawie 600 metrów. Widoki są niesamowite!

Udanej podróży po wiosennej wyspie!

Napisz komentarz