Zarabiaj z nami za każdym razem, gdy klient wynajmuje samochód

4–7.5%

Średni wskaźnik konwersji

50%

Partnerów zarabiających na przychodach Localrent

0,28 €

eCPC (lub efektywny koszt kliknięcia)

15

Krajów obecności

Kto może z nami zarabiać

Webmasterzy

Blogerzy podróżniczy

Influencerzy z YouTube, Instagrama, TikToka

Hotele, linie lotnicze, internetowe biura podróży

Arbitrzy

Ile zarabiają nasi partnerzy

Wynajem samochodów to lukratywna nisza w turystyce.

22 €

średnia prowizja za zlecenie i eCPC wynosi 0,28 centa

40.000 € +

nasi najlepsi partnerzy zarabiają rocznie

300 € +

Nasi nowi partnerzy zarabiają średnio w pierwszym roku

Każdy nowy partner otrzymuje od nas indywidualne wsparcie. Pomagamy w pisaniu tekstów, doradzamy w zakresie SEO, opowiadamy o niuansach wynajmu samochodów w każdym kraju.

Wypłaty prowizji w ciągu 5-7 dni roboczych od otrzymania wniosku.

Wypłata prowizji w dowolnym momencie na żądanie. Wystarczy złożyć wniosek o wypłatę poprzez specjalny formularz na swoim koncie osobistym.

Karty bankowe

Konta bankowe

Tether TRC 20 (USDT)

WebMoney (WMZ)

Korzyści ze współpracy z nami

      
Prowizja i ubezpieczenie

Płacimy prowizję nie tylko za sam wynajem samochodu, ale również za ubezpieczenie, które czasami kosztuje nawet do 50% ceny wynajmu. Dlatego od każdego zamówienia pobieramy tak wysoką prowizję.

      
Więcej danych dla partnerów

Dzielimy się danymi, które są potrzebne, aby poprawić konwersje: charakterystyka grupy docelowej w każdym kraju, średni okres wynajmu i czas trwania rezerwacji, najpopularniejsze samochody, popularne trasy, najlepsze tematy artykułów, które same się sprzedają i inne spostrzeżenia dotyczące wynajmu samochodów, które trudno znaleźć w Internecie. Dzięki temu Twoje artykuły i oferty będą wyjątkowe i naprawdę przydatne dla Twoich klientów i czytelników.

      
Wsparcie

Wsparcie 24/7 dla wszystkich naszych oddziałów na całym świecie.

      
Szczegółowe statystyki

Proste i jednocześnie wielofunkcyjne konto partnerskie ze szczegółowymi statystykami. Będziesz mógł zobaczyć, jaki samochód klient zarezerwował, z jakiego urządzenia to zrobił i jakiego narzędzia partnerskiego użył do tego, czy to link partnerski, czy widżet, czy White-label.

      
SEO

Pomoc w zakresie SEO i treści merytorycznych. Doskonale wiemy, które teksty najszybciej trafiają na TOPy wyszukiwarek i chętnie podzielimy się z Tobą sekretami.

    
Bonusy

Różne bonusy, loterie i darmowe samochody dla partnerów.

      
Unikalny produkt

Wyjątkowy produkt dla turystów. W przeciwieństwie do innych pośredników wynajmu samochodów, w większości mamy umowy na wyłączność z firmami wynajmującymi samochody. Oznacza to, że wiele samochodów prezentowanych jest tylko na naszej stronie i nigdzie indziej.

Nasze narzędzia

Widżety

White label

Linki referencyjne

Integracja API

Jak zacząc

Koniecznie należy zarejestrować się w programie partnerskim.

Zapoznaj się z ofertą publiczną.

Wybierz narzędzia, z których będziesz korzystać: linki referencyjne, widżety, White Label (samodzielny formularz rezerwacji) lub integrację API.

Zastanów się nad strategią promowania naszej oferty na swojej stronie. Praktyka pokazuje, że każde źródło pozyskiwania klientów należy traktować inaczej. Możesz skontaktować się z nami pod adresem affiliates@localrent.com, a my pomożemy Ci opracować strategię, dzięki której będziesz mógł zarabiać więcej.

Opinie naszych partnerów

Bartekwpodrozy.pl

Bloger podróżniczy

Marketing partnerski to jeden z moich ulubionych obszarów na moim blogu podróżniczym. Doceniam sposób, w jaki Localrent współpracuje ze mną, aby zwiększyć współczynnik konwersji i uczynić tę współpracę korzystną dla wszystkich zaangażowanych. Podstawowe opłaty partnerskie są wysokie w porównaniu z innymi wypożyczalniami samochodów, a współczynnik konwersji jest dobry. Komunikacja z localrent działa natychmiast, a wypłaty są możliwe bez problemów. Nie znam fajniejszej opcji zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych blogerów.

Pozdrawiam, Bartosz Dziwak

Trip4cent.com

Bloger podróżniczy

Mogę polecić program partnerski Localrent. Tak się złożyło, że od pierwszego dnia pracy mieliśmy wzajemne zrozumienie i zaufanie. W tym programie partnerskim podoba mi się indywidualne podejście - omawiamy dosłownie każdy artykuł i sposoby na jego ulepszenie. Biorąc pod uwagę fakt, że witryna Localrent ma już doskonałe współczynniki konwersji, wyniki są niezwykłe. Bardzo skorzystaliśmy z porad i wskazówek dotyczących rozwoju naszej strony internetowej. Localrent ma świetny zespół i mogę śmiało powiedzieć, że szybko się rozwijają, podobnie jak my.

roadiscalling.com

Bloger podróżniczy

Po raz pierwszy dowiedziałem się o Localrent w zeszłym roku w Czarnogórze, kiedy potrzebowałem tam wynająć samochód. Moje doświadczenia z wynajmem za pośrednictwem ich platformy były doskonałe, więc postanowiłem zacząć polecać ich moim czytelnikom. A na razie cieszę się, że zapisałem się do ich programu partnerskiego.

Firma jest stosunkowo nowa na rynku, ale w niektórych obszarach udało jej się zapewnić dużą flotę pojazdów i niskie stawki. W rzeczywistości w krajach takich jak Czarnogóra i Gruzja LR ma największą platformę rezerwacji samochodów z najlepszymi cenami. Przetestowaliśmy to osobiście. 

Praca z tymi ludźmi jest łatwa i przyjemna. Stale się rozwijają i obejmują coraz więcej rynków w popularnych destynacjach. Dla afiliantów oferują hojną prowizję i długość plików cookie. Ale to, co sprawia, że całe doświadczenie z nimi jest wyjątkowe, to poziom usług świadczonych przez firmę.

Sergey, który jest odpowiedzialny za marketing, jest w stałym kontakcie, zapewnia wsparcie i odpowiada na wszystkie pojawiające się pytania. Jeśli więc potrzebujesz porady merytorycznej lub masz pytanie techniczne, zawsze możesz liczyć na pomoc.

Gorąco polecam Localrent do użytku osobistego, a także jako źródło dochodów afiliacyjnych!

​​​​​​​​​​​​Siergiej Fisenko
Dyrektor ds. marketingu​​​​​​​
affiliates@localrent.com