Wypożyczalnia samochodów w Pafos

4.6 / 5
1409 opinii
39€
średnia cena za dobę
1066
samochodów we flocie

Pafos (Cypr) przyciąga turystów przede wszystkim plażami i hojnym słońcem. Wynajem w Pafos pozwala na odwiedzenie wszystkich wybranych plaż bez kłopotów związanych z transportem publicznym lub długimi spacerami.

Na naszej stronie można zamówić dostawę samochodu bezpośrednio na lotnisko i nie wydawać pieniądze na taksówkę do hotelu. Wynajem samochodów w mieście Pafos na naszej stronie internetowej jest wygodny i opłacalny.

Pafos to także fragment starożytnej cywilizacji. Ruiny starożytnego Kurionu, zniszczonego przez trzęsienie ziemi, kamień Afrodyty (miejsce, w którym bogini miłości wyłoniła się z morza), słynne mozaiki w Kato Paphos - to wszystko będziecie Państwo chcieli zobaczyć, dotknąć i zrobić zdjęcia. Jednak transport publiczny w gorącym klimacie to wyzwanie dla odważnych, dlatego prawie wszyscy mieszkańcy Cypru mają samochody. Jeśli chodzi o turystów, nie każdy chce być przywiązany do organizatorów wycieczek na całe wakacje.

Wypożyczenie samochodu to świetna opcja. Wynajem samochodów w Pafos to popularna usługa i istnieje kilka opcji, jak z niej korzystać.

Najłatwiej jest zarezerwować samochód w Pafos z wyprzedzeniem przez Internet. Ogromny wybór samochodów zapewnia Localrent.pl.

Znajdź samochód do wynajęcia w Pafos w najlepszej cenie i bez ryzyka za pośrednictwem agregatora Localrent. Porównujemy oferty lokalnych dystrybutorów i wybieramy najbardziej opłacalne. Bez dopłat i ukrytych opłat.

Pełna kalkulacja kosztów, w tym ceny za usługi dodatkowe, dostępna jest jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Zaliczka - tylko 15%.

Najpopularniejsze miasta wynajmu samochodów na Cyprze

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Pafos?

Średni koszt za dobę wynajmu samochodu. Obliczony na podstawie rezerwacji z trzech poprzednich lat. Uwzględniane są wszystkie klasy wynajmu samochodów.

20.13 €
ST
26.5 €
LUT
26.84 €
MRZ
27.29 €
KW
32.21 €
MAJ
32.24 €
CZ
36.54 €
LIP
38.4 €
SIER
35 €
WRZ
31.55 €
PAŹ
24.83 €
LIS
20.06 €
GR

Popyt na wynajem samochodów w Pafos

Procentowe wykorzystanie floty samochodów do wynajęcia w poszczególnych miesiącach. Na przykład sierpień jest miesiącem, w którym najwięcej samochodów jest wynajmowanych, co oznacza, że w tym miesiącu jest najmniejsza oferta dostępnych samochodów. Im większy procent ruchu we flocie, tym wcześniej warto zarezerwować samochód, aby wybrać najlepszą opcję w najlepszej cenie.

31.8 %
ST
29.7 %
LUT
33.2 %
MRZ
43.1 %
KW
67.3 %
MAJ
74 %
CZ
83.1 %
LIP
84.3 %
SIER
72.2 %
WRZ
53.5 %
PAŹ
34 %
LIS
29.8 %
GR

Wymagane dokumenty do wynajmu samochodu w Pafos

Aby wynająć samochód w Pafos, jest  potrzebne prawo jazdy (nie jest wymagane MPJ), paszport i karta płatnicza.

Ubezpieczenie

Przy wynajmie samochodu można skorzystać z kilku opcji ubezpieczenia. Należy wybrać zgodnie z własnym doświadczeniem.

  • Ubezpieczenie OC - obejmuje odpowiedzialność wobec osób trzecich. Ekonomiczna opcja odpowiednia dla doświadczonych kierowców;
  • CASCO - ubezpieczenie wynajmowanego samochodu w razie wypadku. Opcja, która ochroni Państwa w przypadku poważnych problemów. Nie obejmuje uszkodzeń opon, podwozia, wnętrza i przedniej szyby. Wynajem samochodów w Pafos nie różni się od wynajmu w pozostałej części Europy;
  • Dla kierowcy z niewielkim doświadczeniem wystarczy ubezpieczenie SuperCASCO. Trzeba będzie dodatkowo zapłacić za tę ubezpieczenie, ale ochroni Państwa wypożyczony samochód w Pafos przed prawie każdym problemem (poza Państwa własnym zaniedbaniem).

Każde ubezpieczenie wymaga kaucji. To ograniczy Państwa odpowiedzialność. To znaczy, że jeżeli wypadek jest niewielki (zadrapanie) - koszty pokryją Państwo sami z środków zamrożonych na karcie jako depozyt. A jeśli sprawa jest poważna, to tylko do kwoty równej wysokości kaucji, resztę pokrywa firma ubezpieczeniowa. Jeśli nie chcą Państwo zostawiać pieniądze jako depozyt, mogą Państwo zamówić dodatkową usługę "bez depozytu".

Cechy jazdy w Pafos i okolicach

Wypożyczenie samochodu na Cyprze pozwoli Państwu opanować ruch lewostronny, jeśli do tej pory jeszcze nie mieli Państwo takiego doświadczenia. Jest dużo samochodów, więc przestrzeganie zasad jest niezbędne. Wynajem samochodu w Pafos jest wygodny, ponieważ to jest spokojny kurort, w którym nie ma szalonego ruchu drogowego.

Stacje benzynowe w Pafos

Ceny paliw są takie same na wszystkich stacjach benzynowych, ponieważ są one regulowane przez władze kraju.

Stacje benzynowe czynne są od 6.00 do 18.00 w dni powszednie, od 6.00 do 16.00 w soboty. W niedziele pracownicy odpoczywają. Ale to w cale nie oznacza, że nie można zatankować samochod w Pafos. Trzeba będzie po prostu skorzystać z maszyny.

Parking w Pafos

Wynajem samochodów w Pafos nie odbędzie się bez parkowania.

W Pafos nie będą mieli Państwo problemów z parkowaniem. Zawsze jest płatny parking (50 centów za godzinę). Łatwo go rozpoznać po czerwonym parkometrze do zapłaty.

Bezpłatny parking dla samochodów w Pafos znajduje się przy Muzeum Archeologicznym (centrum miasta). Można go poznać po dużym napisie „PARKING”. Wielu turystów zostawia tam swoje wypożyczone samochody.

Też można skorzystać z parkingów w pobliżu supermarketów. Turyści, którzy wynajęli transport w Pafos chętnie z nich korzystają.

Komunikacja komórkowa i Internet

Komunikacja komórkowa na Cyprze jest droga, ale wciąż tańsza niż roaming. Lokalną kartę SIM można kupić prawie wszędzie. Konto można doładować w centrach handlowych, w biurze operatora lub z karty voucherowej.

Napisz komentarz