Wypożyczalnia samochodów w Larnace

4.6 / 5
1409 opinii
39€
średnia cena za dobę
1965
samochodów we flocie

Larnaka (Cypr) to starożytne miasto, które znajduje się bardzo blisko lotniska, więc na pewno je Państwo zobaczą. Nawet jeśli cel Państwa podróży jest inny, warto odwiedzić to miasto. I tutaj samochód się przyda. Wynajem pojazdów w Larnace to popularna i powszechna usługa.

Istnieje możliwość rezerwacji dostawy samochodu na lotnisko w Larnace. Nie będą mieli Państwo potrzeby od razu po przyjeździe do Cypru zajmować się komunikacją miejską Zostaje tylko wziąć kluczyki i udać się doskonałym, klimatyzowanym samochodem do hotelu.

Wynajem samochodów w Larnace jest również przydatny podczas wycieczek na plażę, jak i spacerów po górach. Istnieją wycieczki z własnym przewodnikiem do kościoła św. Łazarza, starożytnego fortu i meczetu Al Kebir, miejsc związanych z flamingami i dzielnicy tureckiej. Wygodniej jest też wybrać się na zakupy wypożyczonym samochodem. Larnaka słynie ze sklepów odzieżowych, zarówno designerskich jak i budżetowych.

Cypr jest niewielkim, ale bardzo ciekawym krajem, a wynajmując samochód można na wakacjach objąć cały kraj.

Localrent porównuje ceny wynajmu samochodów i wybiera najlepsze oferty. Znalezienie odpowiedniego samochodu do wynajęcia w Larnaca z lokalnych firm wypożyczalni samochodów jest kwestią kilku minut.

Nie ma ukrytych opłat i prowizji, cała kalkulacja kosztów jest dostępna jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Przy dokonywaniu rezerwacji pobierana jest tylko zaliczka - 15%, reszta kwoty - przy odbiorze samochodu.

Najpopularniejsze miasta wynajmu samochodów na Cyprze

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Larnace?

Średni koszt za dobę wynajmu samochodu. Obliczony na podstawie rezerwacji z trzech poprzednich lat. Uwzględniane są wszystkie klasy wynajmu samochodów.

20.13 €
ST
26.5 €
LUT
26.84 €
MRZ
27.29 €
KW
32.21 €
MAJ
32.24 €
CZ
36.54 €
LIP
38.4 €
SIER
35 €
WRZ
31.55 €
PAŹ
24.83 €
LIS
20.06 €
GR

Zalety rezerwacji samochodu online

  

Po przyjeździe można wypożyczyć samochód. Jednak wygodniej i łatwiej jest dokonać rezerwacji online.

Nie będą Państwo bez samochodu na lotnisku, w Larnace jest wiele wypożyczalni. Ale przy wczesnej rezerwacji będzie gwarancja, że:

  • nie przepłacą Państwo. Można na spokojnie sprawdzić wszystkie aktualne oferty i wybrać tę najkorzystniejszą;
  • Na pewno nie będzie takiej sytuacji, gdy pilnie potrzebują Państwo samochodu, a wypożyczalnia jest już zamknięta (może się to zdarzyć, niektóre firmy mają bardziej wyrozumiałe godziny otwarcia, może się zdarzyć, że do godziny 16.00 już nie będzie można się z nikim skontaktować);
  • rozpocząć urlop od przyjemnej jazdy wypożyczonym samochodem, a nie od stresującego wyboru i szukania szczegółów wynajmu;
  • jeżeli potrzebują Państwo wynajmu w Larnace, a nie na lotnisku, samochód zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Ubezpieczenia na Cyprze

Z dokumentów jest potrzebne:

  • prawo jazdy (mogą być krajowe, jeśli są powielane w alfabecie łacińskim)
  • Paszport
  • karta płatnicza

Polisa ubezpieczeniowa OC lub CASCO jest już wliczona w cenę wynajmu samochodu. W przypadku niektórych samochodów istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia SupeCASCO.

Na Cyprze Północnym nie obowiązuje żadne ubezpieczenie (Larnaka jest w Republice Cypryjskiej). Zabronione jest podróżowanie tam wypożyczonym samochodem.

Jeżeli rzadko jeżdżą Państwo za granicą, nie są przyzwyczajeni do jazdy po lewej stronie lub po prostu chcą Państwo mieć pewność, że przy rezerwacji transportu na Cyprze będą mieli Państwo zapewnioną maksymalną ochronę.

Pewny siebie kierowca wypożyczalni samochodów może zaoszczędzić na tej opcji.

Wynajem samochodów w Larnace za pośrednictwem naszego serwisu

Samochód w Larnace można wynająć przez Localrent.pl z wyprzedzeniem online.

Nasz serwis zapewnia swoim klientom gwarancje akceptowane w Europie oraz lojalne ceny wynajmu.

Wszystkie informacje o samochodach, dodatkach i cenach są wyświetlane natychmiast, jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Nie ma żadnych ukrytych opłat, nie trzeba niczego szukać, przenosić, prosić o wyjaśnienie cech wynajmu samochodu w Larnace.

Wynajem samochodu w Larnace z nami jest łatwy - można przekonać się o tym już teraz.

Popyt na wynajem samochodów w Larnace

Procentowe wykorzystanie floty samochodów do wynajęcia w poszczególnych miesiącach. Na przykład sierpień jest miesiącem, w którym najwięcej samochodów jest wynajmowanych, co oznacza, że w tym miesiącu jest najmniejsza oferta dostępnych samochodów. Im większy procent ruchu we flocie, tym wcześniej warto zarezerwować samochód, aby wybrać najlepszą opcję w najlepszej cenie.

31.8 %
ST
29.7 %
LUT
33.2 %
MRZ
43.1 %
KW
67.3 %
MAJ
74 %
CZ
83.1 %
LIP
84.3 %
SIER
72.2 %
WRZ
53.5 %
PAŹ
34 %
LIS
29.8 %
GR

Parkowanie wynajętego samochodu w Larnace

Wynajem w Larnace jest o tyle wygodny, że jest tu mnóstwo tanich i płatnych parkingów (0,4-0,6 euro za godzinę). Bezpłatny parking jest dostępny przy atrakcjach, centrach handlowych, hotelach i restauracjach.

Stacje benzynowe w Larnace

Z reguły ceny benzyny są takie same na wszystkich stacjach benzynowych, około 1,2 € za litr. Można kupić benzynę (Unleaded) lub olej napędowy (Euro Diesel).

Istnieje wiele automatycznych stacji paliw.

Drogi i cechy ruchu drogowego

Ruch lewostronny jest główną cechą ruchu drogowego na Cyprze. Jest dużo samochodów, bo komunikacja miejska nie jest zbyt wygodna, mało jest linii autobusowych, więc prawie każdy ma auto. Po wyspie jeżdżą wypożyczalnie samochodów z rzucającymi się w oczy czerwonymi tablicami rejestracyjnymi. Są one wyróżniane w ten sposób, aby inni kierowcy mogli zobaczyć, że kierowca jest obcokrajowcem, który może nie znać niuansów lokalnej jazdy, i zachowali większą ostrożność.

Napisz komentarz